Привітання від Блаженнішого Митрополита Володимира

Привітання від Блаженнішого Митрополита Володимира з нагоди 20-ї річниці відображення на склі ікони Божої Матері «Призри на смирення»

ЙОГО ПРЕОСВЯЩЕНСТВУ

ПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ ДАМІАНУ

ЄПИСКОПУ ФАСТІВСЬКОМУ, ВІКАРІЮ КИЇВСЬКОЇ МИТРОПОЛІЇ

НАМІСНИКУ СВЯТО-ВВЕДЕНСЬКОГО ЧОЛОВІЧОГО МОНАСТИРЯ М. КИЄВА

 

Ваше Преосвященство!

Боголюбива братія обителі, брати та сестри!


В сьогоднішній знаменний день велика радість зібрала на цьому святому місці  церковних ієрархів, сонм духовенства та віруючих, адже нині ми урочисто відмічаємо 20-річчя чуда Пресвятої Владичиці нашої Богородиці, яке вона явила нам через ікону «Призри на смирення», що перебуває у цій святій обителі. Двадцять років тому Пресвята Богородиця чудесним образом відобразила Свій Пречистий Лик задля укріплення нашої віри, на славу Святої Церкви. Це дивовижне знамення Богородиці  у часи, коли після багатьох десятиліть безбожної влади Церква отримала можливість вільно проповідувати Слово Боже, почали відкриватися храми, у дні, коли відбувалося Друге Хрещення Русі було особливим благословенням Діви Марії для цієї святої обителі. І сьогодні, ми маємо можливість на свої очі побачити це благословення, адже Свято-Введенський монастир міста Києва  нині відновлений після багатьох років руйнування та сяє у всій своїй красі во славу народа Божого та Святої Церкви.

Особливі слова подяки хочемо особливо висловити наміснику – Преосвященному єпископу Фастівському Даміану, братії, яка неперестанно підносячи молитви Богу та Пресвятій Богородиці несуть свій нелегкий чернечий послух по відродженню обителі.

Нехай Благословення Пресвятої Богородиці перебуває над цім святим місцем та зо всіма вами.

Пресвята Богородице помагай нам!

 

† Володимир

МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ

ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

 

 
 
Вы здесь: Home Духовная помощь Библиотека Публикации Привітання від Блаженнішого Митрополита Володимира

Facebook

Twitter

Facebook

Google Plus

YouTube